Clicky

انواع دوره‌های آکادمی ModernCpp

moderncpp
moderncpp.ir

انواع دوره‌ها

 • دوره‌های با حامی
 • دوره‌های عمومی

در راستای ارتقای دانش تخصصی هم میهنان عزیز و همچنین پر کردن خلا میان دانشگاه و صنعت بر آن شدیم که در دو قالب دوره‌های آموزشی تخصصی تولید کنیم. یکی دوره‌های با حامی که به رایگان برای استفاده عموم در دسترس قرار می‌گیرند و دیگری دوره‌های عمومی که بعد از تکمیل قابل خرید هستند.
تمرکز در این دوره‌ها بر کیفیت محتوای آموزشی و همچنین کیفیت ارائه و کاربردی بودن مسائل مطرح شده است.

دوره‌های با حامی

 • سرفصل
 • نوع محتوای آموزشی
 • تمرین‌ها
 • فرصت اشتغال
 • حمایت از دوره

سرفصل‌ها

سرفصل مقدماتی هر دوره آمده شده و در بازه یک الی دو هفته‌ای در اختیار اسپانسر‌های دوره قرار می‌گیرد تا در صورت نیاز پیشنهادات خود را برای تکمیل یا تغییر سرفصل ارائه دهند و سپس سرفصل به صورت نهایی جمع بندی می‌شود.

نوع محتوای آموزشی

هر قسمت از آموزش در قالب پست نوشتاری تهیه شده و به همراه یک ویدئو منتشر می‌شود.

تمرین‌ها

برای هر قسمت از آموزش یک یا چندین تمرین تهیه می‌شود و در صورت علاقمندی شرکت‌های اسپانسر دوره می‌توانند تمرین‌های مورد علاقه خود را برای آموزش تهیه کنند و پاسخ‌های ارسالی در اختیار شرکت‌های اسپانسر برای تصحیح قرار می‌گیرد.

فرصت اشتغال

کارآموزانی که دوره را با موفقیت به پایان رسانده‌اند می‌توانند آزمون مخصوص پایانی این دوره را دریافت کرده و در زمان مشخصی آن را انجام دهند و شرکت‌هایی که علاقمند به جذب این کارآموز هستند با ایشان تماس حاصل می‌فرمایند.

حمایت از دوره

یکی از اصلی ترین مشکلات موجود شرکت‌ها در شرایط فعلی عدم وجود نیروی آموزش دیده و با سابقه است و به همین دلیل اکثر شرکت ها رو به آموزش دادن نیرو آورده اند اما به دلیل مشغله داخلی شرکت کارآموزان در شرکت جذب و به حال خود رها می‌شوند تا آموزش ببینند و بعد از دوره کارآموزی محدود و با یادگیری دست و پا شکسته و سطحی به پروژه‌های شرکت‌ها ورود می کنند و اصلی ترین متضرر این فرمول شرکت‌ها خواهند بود.
هدف از ایجاد دوره‌های آموزشی آکادمی ModernCpp ایجاد آموزش با کیفیت و ارائه رایگان آن‌ها به علاقمندان و همچنین معرفی نیروی کار آموزش دیده به شرکت‌هاست.

برای اطلاع از نحوه حمایت از دوره‌ها و اقدام برای حمایت به صفحه زیر مراجعه نمایید:

انواع حمایت از دوره‌های آموزشی آکادمی ModernCpp

دوره عمومی

 • سرفصل
 • نوع محتوای آموزشی
 • تمرین‌ها
 • فرصت شغلی
 • هزینه دوره

سرفصل

سرفصل‌های این دوره به صورت اولیه توسط مدرس تکمیل‌ می‌شود و به صورت عمومی انتشار داده می‌شود تا در صورت دریافت پیشنهاد برای تکمیل با تصحیح سرفصل‌ها تغییر داده شوند و سپس شروع به تولید محتوای آموزشی شروع می‌شود و در صورتی که در میانه راه سرفصل نیاز به تغییر داشته باشد آموزش مرتبط با قسمت‌ یا قسمت‌های تغییر کرده، تغییر داده می‌شوند و در صورتی که از قبل آموزش آن قسمت تهیه شده باشد تصحیح خواهد شد.

نوع محتوای آموزشی

هر قسمت از آموزش در قالب پست نوشتاری تهیه شده و به همراه یک ویدئو منتشر می‌شود.

تمرین‌ها

برای هر قسمت از آموزش یک یا چند تمرین آماده می‌شود تا مخاطبان محترم دوره بتوانند توانایی خود را پس از اتمام آن قسمت آموزشی بسنجد.

فرصت شغلی

با توجه به کاربردی بودن دوره‌های آموزشی پس از گذراندن هر دوره توانمندی تخصصی شما افزایش یافته است و امکان انجام کارهای متفاوتی را خواهید داشت دوستانی که علاقمند به همکاری پروژه ای هستند میتوانند در گروه مخصوص آن دوره در شبکه‌های اجتماعی عضو شوند و از میان پروژه‌هایی که در گروه مطرح می‌شود انتخاب کنند.

هزینه دوره

تصمیم بر این است تا جای ممکن دوره‌ها به رایگان منتشر شوند و امکان حمایت به صورت اهدایی فراهم شود. در صورتی که تصمیم بر آن شود که دوره‌ای را برای فروش منتشر کنیم سعی بر آن است دوره طوری باشد که فرد بتواند بعد از یادگیری دوره یک محصول کامل را تولید کرده و منتشر کند.

برای درخواست دوره می‌توانید با ایمیل زیر در ارتباط باشید

training@moderncpp.ir

۵
از ۵
۱۳ مشارکت کننده

جستجو در مقالات

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید